Kasutan keskkonda kindlasti ka tulevikus.
Täna tuletasime koos meelde mõõtühikute teisendamist. Enesekontrolli said õpilased teha Kahoot keskkonnas õpetaja poolt koostatud küsimustele vastates. Kuna kõigil täna nutitelefone käepärast polnud, lahendati ülesandeid paaristööna. "Pliks-plaks" sai paaridesse sobitatud poisid tüdrukutega. Kui esialgu olid nii mõnedki ninad krimpsus, siis mõne aja pärast näod selginesid ja püüti põnevusega koostöös ülesandeid lahendada ja punktiredelil ülespoole tõusta.
Kasutan keskkonda kindlasti ka tulevikus. Digipöörde projektikoolide meeskonnad viidi Tallinna HITSA nutiklassi külastama. Lektoriteks olid Mart Laanpere, Kristi Semidor, Birgy Lorenz. Oli tegus päev!. Aitäh!
8. ja 9. klass tegi täna arvutiklassis iseseisvat tööd. Hetkel on mõlema klassiga käsil teema funktsioonid ja graafikud, võrrandid, võrrandisüsteemid. Ülesandeid antud valdkonnast said nad lahendada programmiga GeoGebra. Ideaalne koht õpetajale tunnimaterjali näitlikustamiseks ja õpilastele iseseisvaks uurimiseks, lahendamiseks, järeldamiseks, katsetamiseks, oma ülesannete õigsuse kontrollimiseks.
6. klassis tegeleme hetkel sellise raske teemaga nagu murrud. Tunni lõpus said õpilased võimaluse mängida telefoni või tahvlisse laetud apiga bingot. Olid rahul nii õpilased, kes said tunnis "ometi jälle mängida" kui ka mina, sest mängu eesmärgiks oli ju tegelikult kinnistada teadmisi murdudest.
4. ja 5. klassi õpilastega sai käsitöö tunnis katsetatud keskkonda Plickers. Kordasime seniõpitud teemasid looduslike ja tehiskiudude valdkonnast. Töö kiire ja korralik.
Saime uusi teadmisi. Purposegames on hea keskkond geograafiliste kaartide õppimiseks. Quizlet on eelkõige võõrkeelte õpetamist toetav keskkond.
Pärnu Vanalinna põhikoolis toimus Pärnumaa digipöörde projekti esimene ühiskoolitus, kus osalesid pilootprojektiga liitunud koolide arendusmeeskonnad.
Pärnu Postimees |
Arhiiv
April 2016
Kategooriad
All
|